جلسات مشاوره چگونه برگزار می‌شوند؟

جلسات مشاوره روانشناسی با جناب دکتر حامد توکلی هم به صورت حضوری در تهران و هم به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. شما می‌توانید جلسه مشاوره خود را به صورت تلفنی، تصویری یا حتی پیام، ویس و چت آنلاین هم برگزار کنید. بسیاری از مراجعین مقیم خارج از ایران از طریق پلتفرم‌های گوکل میت و واتساپ جلسات خود را برگزار می‌کنند. جهت اطلاع از هزینه و نحوه رزرو نوبت به شماره 09354575872 در واتساپ پیام دهید. تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

روند درمان در جلسات مشاوره به چه صورت است؟

خدمات دکتر حامد توکلی سایکوتراپیست

به سوالات خود در زمینه جنسی چگونه پاسخ می‌دهید؟

بدون شک بهترین پاسخگوی شما، یک متخصص یا سکس تراپیست است. یک مشاور در زمینه جنسی اطلاعات خوبی دارد و می‌تواند مشکل شما را ریشه‌یابی کند. بهتر است بدانید که هر روانشناسی در زمینه مشکلات زناشویی ماهر و با تجربه نیست! برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاروه جنسی

مشاوره فردی برای آرامش خاطر شما

برای یافتن راه حل درمان اختلالات روحی و ذهنی خود بهترین کار مشاوره خصوصی و محرمانه با یک سایکوتراپیست حرفه‌ای است. درمانگر شما در طی این جلسات احساسات مختلفی مانند خشم، اضطراب، دلهره و ترس را ریشه‌یابی می‌کند. در لینک زیر می‌توانید تمام نکات و جزئیات جلسات فردی را بخوانید.

مشاوره فردی
عکس از چند جلسه مشاوره فردی
عکس از روابط مختلف و مشاوره برای ایجاد روابط درست

مهارت‌های روابط بین فردی

برای برقراری رابطه‌های دوستانه یا عاشقانه عمیق مشورت گرفتن بهترین راه حل است. مهارت بین فردی در تمام محیط‌ها شامل محیط کار، تحصیل و خانواده کمک‌رسان شما خواهد شد. اگر در ارتباط با عزیزان یا نزدیکان خود دچار مشکل شدید، حتما به صفحه زیر مراجعه کنید.

مشاوره رابطه بین فردی

آیا قصد دارید ازدواج کنید؟!

ازدواج یکی از دلنشین‌ترین تصمیمات برای ما و البته یکی از دل‌نگرانی‌های بزرگ عزیزان ما است. بهترین کار در این موقعیت این است که با یک مشاور با تجربه در زمینه ازدواج و مسائل قبل از آن، صحبت کنید. شرکت در جلسات زوج و البته برخی جلسات فردی، می‌تواند انتظارات دو طرف را از یکدیگر روشن کند.

مشاوره قبل از ازدواج
چندین عکس از خانواده و مشاوره کردن با خانواده

مسائل خانوادگی خود را فقط پیش متخصص بازگو کنید!

این یک زنگ خطر جدی است! بسیاری از افراد تصور می‌کنند با درد و دل کردن پیش اعضای فامیل می‌توانند مشکلات خود را حل کنند یا درد خود را تسکین دهند. متاسفانه این موضوع فقط به ضرر فرزندان و همسر و البته خود فرد خواهد شد. برای گرفتن نتیجه بهتر همین حالا نسبت به رزرو وقت مشاوره خانواده اقدام کنید.

مشاوره خانواده

بخشی از نظرات و تجربیات مراجعین دکتر توکلی

نام و مشخصات فردی مراجعین به علت حفظ حریم شخصی عنوان نشده است.

سلام جناب دکتر ممنونم بابت کمک هایی که به من کردین

من به مدت 5 سال درگیر یک رابطه بودم که هیچ جوره به ازدواج نمیرسید؛ اون فرد مدام بهونه های مختلف مثل ترس از ازدواج و بیماری مادرش میاورد و من رو معطل کرده بود.

مراجع حضوری

بعد از جدایی بردارم، پدرم هرروز قرص و دارو میخورد و علائم افسردگی داشت. تا در مورد جدایی باهاش حرف میزدم به گریه میفتاد! نمیدونستم زندگی خودمو درست کنم یا غم و غصه اونو

دکتر خیلی به من و پدرم کمک کردن تا از اون روزای سخت عبور کنیم. ممنونم ازتون.

مراجع آنلاین

فقط میتونم بگم اگه دکتر توکلی نبود من هنوز داشتم خیانت میدیدم و ذره ذره آب میشدم. ۱۷ سال با مردی زندگی کردم که چندین بار به من و بچه هام خیانت کرد و من باز هم بخشیدمش…

حال وحشتناکی داشتم و موها و مژه هام رو میکندم و مرتب گریه میکردم…

مراجع آنلاین